Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierownica MULTI , nocne oświetlenie pojazdu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierownica MULTI , nocne oświetlenie pojazdu

    Dla mnie i dla Ciebie jest to logiczne że producent powinien odpowiedzieć lub rekompensować za wadliwy produkt, ale Skoda patrzy na to inaczej....pieniądze.

  • #2
    Kierownica MULTI , nocne oświetlenie pojazdu

    Witam. Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o elektronikę w pojeździe więc proszę o cierpliwość. Mam dwa pytanie: Pierwsze dotyczy nocnego oświetlenia pojazdu: Chciałbym żeby w nocy kiedy otworzę autko alarmem przez czas świecenia światła wewnętrznego również świeciły lusterka oraz światła pozycyjne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Nie chce nic dodatkowo montować. również nie potrzebuję czujnika zmierzchu bo w dzień w sumie też może świecić oczywiście do momentu zapalenia pojazdu. To byłoby moje pierwsze pytanie. Drugie dotyczy kierownicy multi. Mam w Skodzie zwykłą czy jeżeli kupię na allegro kierownicę multi będzie jej możliwy montaż w moim autku.

    Ja mam Skodę Octavię II rok 2007 1.9 TDI 77KW

    PS. Powtarzam że naprawdę jestem laikiem. Bardzo dziękuję od razu za porady.

    Komentarz


    • #3
      RobertTali,
      1.kodowanie komfortu
      2.zalezy od elektroniki w twoim aucie- wrzuć skan albo uzyj funkcji szukaj na forum
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        ..

        czyli co do pierwszego to dobry elektronik może mi takie kodowanie zrobić. Ja nie wiem jak mam wrzucić skan.

        Komentarz


        • #5
          RobertTali, Do pierwszego i drugiego wystarczy kolega z kabelkiem i oprogramowaniem VCDS.

          Przeczytaj też ten temat: Multifunkcja
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Czy ktoś w okolicach krk a najlepiej w okolicach myślenic zajmuje się takimi sprawami. Chodzi mi narazie o kodowanie tego komfortu.

            [ Dodano: Wto 17 Wrz, 13 23:24 ]
            Witam. byłem dzisiaj u elektronika który podłączył kom do mojego samochodu. Powiedział że on bez kodów odpowiednich -( konkretnych do tego co ja chce ) on mi tego nie zrobi. Tak jak juz pisałem w pierwszym poście chce: Chciałbym żeby w nocy kiedy otworzę autko alarmem przez czas świecenia światła wewnętrznego również świeciły lusterka oraz światła pozycyjne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Nie chce nic dodatkowo montować. również nie potrzebuję czujnika zmierzchu bo w dzień w sumie też może świecić oczywiście do momentu zapalenia pojazdu.
            Piotr_gdy napisał że wystarczy kodowanie komfortu chyba tak nie jest albo mój elektronik był słaby. Wie ktoś coś? Przypominam że jestem słaby w elektronice.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X